Tu jesteś: Strona główna Wydarzenia / IV Kurs Muzyczny - Zagraj z Mistrzem
DATA: 2017 07 10
IV Kurs Muzyczny - Zagraj z Mistrzem


 Kurs muzyczny „Zagraj z Mistrzem” jest adresowany do dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach muzycznych oraz do studentów Akademii Muzycznych. Projekt „Zagraj z Mistrzem” to nie tylko okazja do rozwijania swoich zdolności i warsztatu gry na instrumencie. Koncert finałowy kursu będzie szansą do wspólnego muzykowania uczestników kursu i pedagogów.  

Celem Kursu jest propagowanie muzyki klasycznej wśród mieszkańców Gniezna i województwa wielkopolskiego, przy jednoczesnym stworzeniu utalentowanym muzycznie dzieciom, młodzieży oraz studentom i dorosłym artystom muzykom możliwości osiągnięcia wysokiego poziomu artystycznego i umożliwieniu młodym artystom muzykom wspólnego występu z Mistrzem.
Kurs prowadzony jest przez grono wybitnych artystów w klasach: skrzypiec, altówki, wiolonczeli, fletu, fortepianu oraz  duetów fortepianowych
 
Wykłady i zajęcia odbywać się będą w Szkole Muzycznej w Gnieźnie, ul. Mieszka I 20.
Uczestnicy będą zakwaterowani w Internacie Medycznego Studium Zawodowego mieszczącego się blisko Szkoły Muzycznej (70m) ul. Mieszka I 27.
Pokoje są podzielone na studia: dwa pokoje 2 osobowe + łazienka. W Internacie mieści się również stołówka, świetlica z TV (nc+), wi-fi, siłownia, stół do ping-ponga.
Dużym atutem lokalizacji internatu jest stosunkowo niewielka odległość do miejsc, w których będą odbywały się koncerty. Szkoła Muzyczna (70m), Rynek (600m),  Archikatedra (750m).
 
Więcej informacji w zakładce Zagraj z Mistrzem

 
Partnerzy i Donatorzy
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
MAPKA DOJAZDU

Nasza lokalizacja
E-MAIL

fundacja@europejczyk.org

Wyślij do nas wiadomość
e-mail

Social Media

LOGO Europejczyk Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturalnego
Kursy Muzyczne, Koncerty, Kursy Mistrzowskie, skrzypcowe, altówkowe,fletowe, fortepianowe, metodyczne - Polityka Cookies
Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych