Zimowy Festiwal Fletowy

Image

 "Muzyka jest w gruncie rzeczy wielką tajemnicą. Nie wiemy, w jaki sposób i dlaczego budzi ona w nas określone reakcje i jest źródłem przeżyć o nieprawdopodobnym bogactwie. Gdybyśmy mogli odkryć tajemnice muzyki, to, co w niej najistotniejsze, i sformułować rezultat w słowach, muzyka stałaby się niepotrzebna. Na szczęście nie jest to możliwe."

Witold Lutosławski

Terminy i miejsca

16 - 19 luty 2023 r.

Teatr Zdrojowy im. H. Wieniawskiego 
Tadeusza Kościuszki 19,
58-310 Szczawno-Zdrój

 

Bilety/Wstęp

wstęp wolny na wszystkie koncerty

Informacje ogólne

I Zimowy Festiwal Fletowy stanowi sceniczną emanację odbywających się od 20 lat w Szczawnie - Zdroju Zimowych Warsztatów Fletowych.  Na premierową edycję Zimowego Festiwalu Fletowego składa się cykl 3 koncertów skierowanych do szerokiej publiczności. Każdy, któremu nieobce jest tradycyjne pojęcie piękna, każdy wrażliwy na emocje, jakie niesie ze sobą muzyka klasyczna, każdy spragniony rozrywki na dobrym poziomie odnajdzie na tym festiwalu coś dla siebie. 

Neorokokowe wnętrze ukryte za klasycystyczną elewacją Teatru Zdrojowego sprzyjać będzie obcowaniu z pięknem sztuki muzycznej w mistrzowskich interpretacjach.

Wirtuozeria światowej sławy artystów oraz bogactwo i różnorodność programu Festiwalu  stanowią, nie tylko dla miłośników sztuki i kultury, wyjątkową okazję do zatrzymania się w czasie i delektowania wspaniałą twórczością artystyczną. 

Patronat

coat of arms 2303645

Burmistrz Szczawna Zdroju

Marek Fedoruk

 

 

Partnerzy

 

logo fundacja pzu poziom rgbBuffet Powell b allbroker

       

       

       

Patronat medialny

     LOGO TV DAMi po krawędziach  POLMIC poziomLOGO DAMINFO JPG CMYK Naszemiasto Podslogo nasze miasto 376px Panorama Wałbrzyska

 

                  

 

 

Kontakt

FUNDACJA EUROPEJSKIEGO DZIEDZICTWA KULTUROWEGO - EUROPEJCZYK
 

ul. Złota 14a
60 – 592  Poznań

NIP 7811893389
REGON 302658757
KRS 0000500117

 

Napisz do nas

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

© FUNDACJA EUROPEJSKIEGO DZIEDZICTWA KULTUROWEGO - EUROPEJCZYK 2024